fbpx
Pakiety Wykończeniowe

Pakiety Wykończeniowe

Projekt, Zakup materiałów, Realizacja Remontu

Sprawdzone materiały, projekt i realizacja w jednym.

Zaczniemy od pytania: Ile remontów już za Tobą? Jakie masz doświadczenie? Czy na pewno wszystko pójdzie idealnie i marzenie nie stanie się koszmarem…My już wykonaliśmy kilka….set 🙂 remontów.

Realizując ponad 100 remontów rocznie, zauważyliśmy, że klienci potrzebują rozwiązania prostego i praktycznego podczas wykańczania swojego wymarzonego wnętrza. Na rynku są obecnie dostępne tysiące rodzajów: płytek, paneli, drzwi, wykładzin. Armatura zaskakuje coraz to nowszym wzornictwem a gama kolorów na ściany przyprawia o zawrót głowy. A na koniec – jeszcze wybór ekipy do remontu. Jak dobrze sobie z tym poradzić?

Co wybrać? To co praktyczne, czy to co ładne? Czy wybrany materiał będzie trwały? Czy w razie reklamacji będę mógł/a uzyskać pomoc? Czy pojedyncze elementy będą pasować razem w całość? To tylko niektóre pytania, które rodziły się w głowach naszych klientów.

Jeśli masz problem i nie możesz się zdecydować, które elementy wybrać w tym całym natłoku informacji – nasze pakiety są idealnym rozwiązaniem, gdyż w prosty sposób zainspirują Ciebie i wspólnie stworzymy spójną całość.

Dlaczego pakiet?

Dzięki doświadczeniu naprawdę wiemy, które materiały są trwałe i w dobrych cenach. To my robimy wstępną selekcję za Ciebie. Cały czas śledzimy najnowsze trendy i wybieramy materiały, które nie tylko są ładne, ale i praktyczne, ponieważ mają nam służyć przez lata a nie tygodnie. Odrzucamy rozwiązania niepewne, ponieważ dzięki setkom realizacji wiemy od strony montera i użytkownika, które materiały i rozwiązania się nie sprawdzają – chociaż wyglądają ładnie (w katalogu)

Ostatnią ale bardzo ważną cechą pakietu – jest jego cena. Wybierając pakiet dokładnie wiesz ile zapłacisz za wykończenie wnętrza. Dzięki temu możesz spełnić swoje marzenie budowlane bez stresu.

Wybierając pakiet dostajesz:

  • układ funkcjonalny Twojego wnętrza
  • wizualizacje łazienki
  • sprawdzone materiały do konfiguracji Twojego mieszkania
  • rzetelną ekipę wykonawczą
  • klucze do swojego nowego mieszkania – gotowego do przeprowadzki!
  • Dodatkowo zaproponujemy również meble na wymiar

Zapoznaj się z pakietami i umów spotkanie

Skontaktuj się z Nami  » Kontakt