fbpx
Projekty i meble na wymiar

Projekty i meble na wymiar

Kuchnie, szafy, zabudowy

Projekt mieszkania pod klucz w Łodzi

Własna stolarnia? Dlaczego nie?

Często po zakończonym remoncie, klienci podpytywali nas o godne polecenia osoby lub firmy, które zajmują się projektowaniem i wykonywaniem mebli. Także dla nas koncepcje przygotowywane przez innego architekta, spoza firmy budziły wiele pytań i zastrzeżeń. Nie pokrywały się z rzeczywistością, pojawiały się niezgodności i niedomówienia, które wydłużały czas wykonania usługi.

Tak zrodził się pomysł na otwarcie własnej stolarni i rozwijanie takiego działu w naszej firmie. Działamy już na tym polu ponad 3 lata i wykonaliśmy w tym czasie kilkadziesiąt kuchni i zabudów. Jest to spora wygoda dla klientów, ponieważ w ramach jednej firmy mogą zlecić nam projekt wnętrza, wykonanie remontu oraz mebli na miarę.

Posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Łodzi, który gwarantuje, że meble, które przyjadą do Ciebie, będą wysokiej jakości. Wszystkie przechodzą przez proces weryfikacji w celu wykrycia wad.

Doskonale wiemy, że nic bardziej nie denerwuje, niż nowa kuchnia z obitą szafką albo odpryskiem lakieru. U nas to się nie zdarza. Kuchnia to serce każdego domu, dlatego powinna funkcjonować bez zarzutu. Pomożemy Ci to osiągnąć.

Zdecyduj, ile potrzebujesz w codziennym użytkowaniu szuflad i szafek. Nie musisz się o nic troszczyć – posiadamy wszelkie uprawnienia potrzebne do kompletnego stworzenia kuchni: od projektu poprzez wykonanie do podłączenia niezbędnych urządzeń i oświetlenia.

szafy na wymiar fabryka mebli
Meble na wymiar - Łódź

Szafy na wymiar

Denerwuje Cię mała szafa i problemy, które wiążą się z upchaniem lub odnalezieniem czegokolwiek? Spokojnie, zaradzimy! Wystarczy, że dobrze rozplanujesz jej wnętrze. Dobierz liczbę półek oraz wieszaków i ciesz się łatwym dostępem do każdej części garderoby. Nasi doświadczeni pracownicy stworzą dla Ciebie projekt, który spełni zakładane funkcje i pozwoli najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń.

Pomieszczą wszystkie Twoje ubrania


Zapoznaj się z naszymi inspiracjami w katalogu


Przykładowe realizacje poniżej.

Umów się na bezpłatną konsultację  » Kontakt