fbpx
Projekty Wnętrz

Projekty Wnętrz

Mieszkania, domy, biura

Realizujemy Twoje marzenia

Jest to nasz ulubiony dział w firmie, od którego wszystko się zaczyna. Nic nie sprawia takiej przyjemności jak spotkanie z Tobą, wysłuchanie Twojej historii, następnie przelanie jej na papier i przejście do realizacji.
Ludzie spędzają w budynkach większość czasu, dlatego istotne jest dla nas, jak będziesz się czuł i funkcjonował w przestrzeni, którą dla Ciebie stworzymy.

Jak działamy?

Najważniejszy jest dla nas Twój pomysł i wizja wymarzonego wnętrza. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, zwracamy uwagę na szczegóły, doradzamy i projektujemy tak, by spełnić wszystkie oczekiwania. W ten sposób powstaje idealny projekt wnętrza.

Działamy dwutorowo:

  1. Projekty pakietowe – posiadamy gotowy konfigurator materiałów i sprawdzonych rozwiązań. To idealna opcja, jeżeli chcesz się szybko wprowadzić do domu czy mieszkania i poszukujesz praktycznych rozwiązań.
  2. Projekty szyte na miarę – wymagają więcej Twojego zaangażowania. Doprecyzujemy każdy szczegół, każdy ważny dla Ciebie element. Stworzysz dzięki temu niepowtarzalne wnętrze, z którego będziesz dumny.

Jeżeli nie wiesz, czego potrzebujesz, skorzystaj z naszej pomocy. Doradzimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Posiadamy doświadczenie, a co za tym idzie – ściśle określone procedury. Wiemy, że nie wszystko co piękne na papierze będzie funkcjonowało w rzeczywistości. Łączymy wizje architektoniczne z zimną wiedzą budowlaną – budujemy wnętrza ergodynamiczne i praktyczne. Zaufaj nam!


Etapy współpracyKonsultacje

Spotykamy się z Tobą, by poznać Twój pomysł – aktywnie słuchamy, jak chcesz, by wyglądało Twoje marzenie, Twoja przestrzeń. Zadajemy pytania techniczne z ankiety, w celu doprecyzowania Twoich potrzeb. Każda kolejna faza projektu musi zostać przez Ciebie zaakceptowana.


Umowa

Po zakończeniu konsultacji, podpisujemy umowę na wykonanie projektu zgodnie z ustalonymi wytycznymi.Układ funkcjonalny

Przedstawiamy koncepcje układu funkcjonalnego.Projektowanie

Rozpoczynamy projektowanie detali, wybieramy odpowiednie materiały.Kosztorys

Przygotowujemy wycenę realizacji całego projektu.Przekazanie projektu

Otrzymujesz szczegółowy projekt wnętrz wraz z wizualizacjami. Jeżeli się zdecydujesz, w ramach jednej firmy, zrealizujemy dla Ciebie prace wykończeniowe iwykonamy meble na wymiar.


Przykładowe projekty

Umów się na bezpłatną konsultację  » Kontakt