PROJEKTY WNĘTRZ

Realizujemy Twoje marzenia

Jest to nasz ulubiony dział w firmie, od którego wszystko się zaczyna. Nic nie sprawia takiej przyjemności jak spotkanie z Tobą, wysłuchanie Twojej historii, następnie przelanie jej na papier i przejście do realizacji. 

Ludzie spędzają w budynkach większość czasu, dlatego istotne jest dla nas, jak będziesz się czuł i funkcjonował w przestrzeni, którą dla Ciebie stworzymy.

Jak działamy?

Najważniejszy jest dla nas Twój pomysł i wizja wymarzonego wnętrza. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, zwracamy uwagę na szczegóły, doradzamy i projektujemy tak, by spełnić wszystkie oczekiwania. W ten sposób powstaje idealny projekt wnętrza.

Działamy dwutorowo:

  • Projekty pakietowe – posiadamy gotowy konfigurator materiałów i sprawdzonych rozwiązań. To idealna opcja, jeżeli chcesz się szybko wprowadzić do domu czy mieszkania i poszukujesz praktycznych rozwiązań.

  • Projekty szyte na miarę – wymagają więcej Twojego zaangażowania. Doprecyzujemy każdy szczegół, każdy ważny dla Ciebie element. Stworzysz dzięki temu niepowtarzalne wnętrze, z którego będziesz dumny.


Jeżeli nie wiesz, czego potrzebujesz, skorzystaj z naszej pomocy. Doradzimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Posiadamy doświadczenie, a co za tym idzie – ściśle określone procedury. Wiemy, że nie wszystko co piękne na papierze będzie funkcjonowało w rzeczywistości.

Łączymy wizje architektoniczne z zimną wiedzą budowlaną – budujemy wnętrza ergodynamiczne i praktyczne. Zaufaj nam!

Etapy współpracy

1. Konsultacje
1. Konsultacje

Spotykamy się z Tobą, by poznać Twój pomysł – aktywnie słuchamy, jak chcesz, by wyglądało Twoje marzenie, Twoja przestrzeń. Zadajemy pytania techniczne z ankiety, w celu doprecyzowania Twoich potrzeb. Każda kolejna faza projektu musi zostać przez Ciebie zaakceptowana.

2. Umowa
2. Umowa

Po zakończeniu konsultacji, podpisujemy umowę na wykonanie projektu zgodnie z ustalonymi wytycznymi.

3. Układ funkcjonalny
3. Układ funkcjonalny

Przedstawiamy koncepcje układu funkcjonalnego.

4. Projektowanie
4. Projektowanie

Rozpoczynamy projektowanie detali, wybieramy odpowiednie materiały.

5. Kosztorys
5. Kosztorys

Przygotowujemy wycenę realizacji całego projektu.

6. Przekazanie projektu
6. Przekazanie projektu

Otrzymujesz szczegółowy projekt wnętrz wraz z wizualizacjami. Jeżeli się zdecydujesz, w ramach jednej firmy, zrealizujemy dla Ciebie prace wykończeniowe i wykonamy meble na wymiar.

Zobacz nasze realizacje:

Projekt indywidualny 74,65 m2
Projekt indywidualny 74,65 m2
Projekt indywidualny 95,05 m2
Projekt indywidualny 95,05 m2
Projekt indywidualny 70 m2
Projekt indywidualny 70 m2
Projekt indywidualny 61,99 m2
Projekt indywidualny 61,99 m2
Projekt indywidualny 83 m2
Projekt indywidualny 83 m2
Projekt indywidualny 120,80 m2
Projekt indywidualny 120,80 m2