Na swoim koncie posiadamy setki zrealizowanych projektów. Jesteśmy dumni mogąc przyczyniać się do sukcesów naszych inwestorów i być dla nich dodatkowym silnikiem wzmacniającym biznes. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów.

Joanna Dynaburska
Joanna Dynaburska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, wszystko zrealizowano zgodnie z planem, rzetelnie i na czas. Współpraca z architektem była samą przyjemnością, nie musiałam się o nic martwić. Polecam:)

Marek Zbyrad
Marek Zbyrad

Firma godna polecenia! Wykończenie nowego mieszkania pod klucz. Szybka i bezproblemowa realizacja zarówno projektu jak i prac budowlanych zgodnie z ustaleniami i w terminie. W realizacji zadania miałem przyjemność  korzystać w szczególności z usług Pani Sandry i Pana Adama.

Sofia Ennaoui
Sofia Ennaoui

Po odebraniu tydzień temu swojego mieszkania mogę z czystym sumieniem polecić każdemu potencjalnemu klientowi współpracę z tą firmą. Przede wszystkim - bardzo dobry kontakt z klientem, profesjonalizm, elastyczność i błyskawicznie wykonany remont według projektu. Szczerze polecam!

Piotr Stawicki
Piotr Stawicki

Najbardziej profesjonalna firma w tym mieście! Wszystkie powierzone zadania wykonane w terminie i mega solidnie. Remontowaliśmy były salon samochodowy pod studio autodetailingowe, miejsce zachwyca teraz każdego naszego klienta :) dziękujemy Wam :)

Zuzanna Dzika
Zuzanna Dzika

Bardzo dobra współpraca, sprawna i konkretna komunikacja. Remont wykonany na czas , a na tym bardzo nam zależało. Nie było problemu z wprowadzeniem ewentualnych poprawek po wyjściu ekipy wykończeniowej. Polecam , firma terminowa, a zakres usług jest jasny.

Sebastian Kozaczek
Sebastian Kozaczek

Bardzo pozytywne wrażenie o firmie. Solidnie wykonana praca, fachowcy z ogromnym doświadczeniem, wszystkie prace wykonane zgodnie z ustaleniami i w terminach. Spełniają nawet najdziwniejsze życzenia klientów. Serdecznie polecam.

Bartłomiej Jander
Bartłomiej Jander

Z firmą Jesion współpracujemy od dłuższego czasu i możemy z całą pewnością potwierdzić ich profesjonalizm i bardzo dobrą organizację pracy. Solidny partner przy realizacjach wnętrz oraz obiektów kubaturowych.

Anna Grobelkiewicz
Anna Grobelkiewicz

Znakomita współpraca zwieńczona terminową realizacją zleconych prac. Dziękujemy za fantastyczną, profesjonalną i bardzo komunikatywną ekipę murarzy. Wbrew krążącym stereotypom budowa domu okazała się być wspaniałą przygodą. Szczególnie miło było nam współpracować z Panem Bogusiem i Jackiem.

Przemysław Wójcik
Przemysław Wójcik

Współpracowałem z firmą Jesion przy remoncie mieszkania. W terminie i bez niespodzianek, co przy firmach remontowych jest niestety rzadkoscia. Brawo dla Pana Michala i jego firmy! Polecam